Apartament na Poddaszu

Apartament  na Poddaszu to kameralny obiekt noclegowy położony w cichym i pięknym widokowo miejscu oraz centrum Szczyrku , na skraju lasu, w bliskiej sąsiedztwie rzeki oraz  górskiego strumyka . Apartament wynajmujemy tylko jako całość do dyspozycji 4 - 6-ciu osób. W Apartamencie na Poddaszu czyli na całym piętrze domu jednorodzinnego znajdują się dwie sypialnie 2 osobowe , pokój dzienny z rozkładaną kanapą , aneks kuchenny , łazienka , taras . Parking przed domem , ogród , miejsce na grill oraz ognisko .

Nasz Apartament  to idealne miejsce na wypoczynek. Komfort i domowa atmosfera są gwarancją udanego pobytu, a cisza i spokój to zalety których inne kwatery nie są w stanie zaoferować. Nasze usługi kierowane są do gości indywidualnych , rodzin , małżeństw , par dla których wypoczynek to ucieczka od hałasu i tłumu . Cenimy sobie spokój i gwarantujemy go oraz oczekujemy go od państwa .

 Najlepsza lokalizacja jest idealnym punktem wypadowym na górskie wycieczki. Zapraszamy Państwa na Weekend w Szczyrku , Święta , Sylwester w Szczyrku, Wakacje w Szczyrku , oraz w każdej wolnej chwili .

Uwaga ,

Droga dojazdowa do Apartamentu ma w jednym miejscu stromy podjazd , zimą dojazd jest utrudniony  , przy dużych opadach śniegu zapewniamy parking u sąsiada poniżej .